[Dark-Division Godfather]

Bun venit pe comunitatea Dark-Division!

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cum fac misiunea?

In jos 
AutorMesaj
Dokee
Admin

Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 22
Localizare : Bacau

MesajSubiect: Cum fac misiunea?   12/4/2011, 11:12 am

* Cum fac misiunea?

Foarte simplu, pentru inceput trebuie sa mergi la steguletul rosu de pe harta, arata asa:

*Am ajuns la stegulet, ce fac acum?

O data ajuns la stegulet, vei vedea un 'i' intrii in el si scrii /mission ca in poza asta:

Atentie: Dupa ce a-ti intrat in 'i' si a-ti scris /mission trebuie sa va apara un text sus in dreapta (in coltul ecranului), ceva de genul asta:

*Mi-o aparut si textul, acum ce fac?

Partea ce-a mai grea pentru un incepator (zic eu), dupa ce a-ti intrat in 'i' si a-ti scris /mission si v-o aparut textul in coltul ecranului, trebuie sa va uitati pe mini-map-ul din partea stanga (jos) si sa va uitati dupa un punct rosu deschis, o data ce l-ati vazut mergeti la el, cand a-ti ajuns o sa-l vedeti mare pe ecran, cam asa: o data ce intrati in punctul rosu va aparea un text pe ecran, dupa aceea va uitati iarasi pe mini-map-ul din coltul de jos (dreapta) al ecranului si ve-ti mai vedea inca un punct rosu deschis, mergeti la el si intrati iar in el (asa faceti la fiecare punct pana cand 'colectati' 6 checkpoint-uri) la ultimul checkpoint cand intrati in el, va aparea in coltul din stanga sus un text de genul: , o data ce va apare acel text, inseamna ca a-ti terminat misiunea, la terminarea misiunii primiti o anumita suma de bani (depinde de misiune, in timpul zilei sunt misiuni de pana in 30.000$, iar seara sunt misiuni de maxim 50.000$).

In caz ca nu v-a aparut check-pointurile folositi comanda /needhelp sau /report
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://darkdivision.forumz.ro

Cum fac misiunea?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[Dark-Division Godfather] :: Prima categorie :: Dark-Division Godfather :: Informatii-
Mergi direct la: